Piotr LisJesteś niesamowicie emocjonalnym gościem. Wiele razy słyszałem takie zdanie. Wydaję mi się, że to prawda. Nie będę nikogo okłamywał, że nigdy nie płakałem. Ba, robię to kilka razy w tygodniu, tak po prostu.

Podczas rozmowy, kontaktu wzrokowego, potrafię wyczytać wszystko. Nawet to, czy 10 minut temu byliście w toalecie.

Teoretycznie jestem leniuchem. W ciągu jednej sekundy jednak, w mojej głowie pojawia się milion pomysłów. Starałem się znaleźć jakieś zgrabne określenie, które będzie do mnie pasowało w 100%. Nie ma takiego. Jestem niespotykanym lisem, który zawsze marzył o pisaniu. Dlatego zmieniłem studia: z technicznych na dziennikarstwo ze specjalizacją – media.

Jeżeli chodzi o moje poglądy – kogo to obchodzi? To nie jest ważne. Staram otwierać się na każdego, bez względu na pochodzenie, właśnie poglądy, wiarę itp. Kiedyś takie zachowanie nazwałbym idiotyzmem, ale dorosłem (przynajmniej część mnie to zrobiła). Zmieniłem się na lepsze.

Jestem niedoszłym muzykiem. Całe swoje dzieciństwo spędziłem na nauce gry na instrumentach muzycznych. Od wielu lat jestem fanem muzyki country, folk i indie.

Jeżeli jesteście ciekawi, co kryje się w lisim umyśle, po prostu czytajcie. Teksty staram się kondensować do minimum. Powodzenia i dzień dobry!

Nowe historie

DLACZEGO LUDZIE KOCHAJĄ SOCIAL MEDIA?
BYŁEM ZASTRASZANY (I WAS BULLIED)
PO BEZDROŻACH KUBY | #2 KUBA Z PERSPEKTYWY ROWERU
O ŁAPACZU SNÓW – HISTORIA PRAWDZIWA
PATRONITE I MOJA PRZYSZŁOŚĆ W AUDIO
PO BEZDROŻACH KUBY | #1
DLACZEGO ODSZEDŁEŚ OD KOŚCIOŁA?
NAPISAŁEM MATURĘ, JESTEM NAJLEPSZY
MĘŻCZYZNA W CIĄŻY